DNBBGCM 2012
Rogers Arkansas
|
2012 Kneeling Results
Rank | R/FP | Name | Comp # | C/A | Team | Total |
1 | 51/4 | Kenwright, James | 304 | C | Brocks Gap Tr Cnt | 97.06 |
2 | 31/5 | Gilliard, Brooke | 24 | C | Coffee Co 4H | 97.05 |
3 | 27/1 | Hieb, Kade | 180 | C | Highmore Jr Sh | 97.04 |
4 |
51/1 |
Ridhardson, Sammy |
301 |
C |
Brocks Gap Tr Cnt |
97.03 |
5 |
31/1 |
Brown, Loryn |
19 |
C |
Coffee Co 4H |
96
|
5 |
32/5 |
Christianson, Brett |
144 |
C |
Buffalo SS ND |
96
|
5 |
45/2 |
Habeck, Ryan |
41 |
C |
Pierre Jr Shooters |
96
|
5 |
35/5 |
Allcock, Aimee |
54 |
C |
Marshall Co SD |
96
|
5 |
49/1 |
Goss, Dylan |
84 |
C |
Norton Rotary BBG |
96
|
5 |
3/1 |
Hier, Benjamin |
166 |
C |
Homestead 4H |
96
|
5 |
50/1 |
Wurm, Greg |
234 |
C |
Buffalo Gold MN |
96
|
5 |
14/2 |
Hofaker, Kayla |
153 |
C |
Phillips/Rooks 4H |
96
|
5 |
14/4 |
Shaw, Brianna |
155 |
C |
Phillips/Rooks 4H |
96
|
5 |
52/3 |
Massterson, Kaitlin |
61 |
C |
Humboldt SS |
96
|
5 |
32/1 |
Tichy, Megan |
143 |
C |
Buffalo SS ND |
96
|
16 |
18/5 |
Dwyer, Ian |
38 |
C |
Greene Co AR |
95
|
16 |
47/2 |
Strauch, Fallon |
256 |
C |
Gallatin Valley Blue |
95
|
16 |
20/5 |
Blume, Kris |
92 |
C |
Spinks, Co |
95
|
16 |
23/5 |
Leiby, Mark |
12 |
C |
Penn's Valley |
95
|
16 |
1/3 |
Heineken, Hunter |
189 |
C |
Jefferson Co SS |
95
|
16 |
26/3 |
Johannes, Michael |
214 |
C |
Carolina SS |
95
|
16 |
31/4 |
Purvis, Emily |
21 |
C |
Coffee Co 4H |
95
|
16 |
7/5 |
Nelson, Maranda |
270 |
C |
Gallitin Valley Red |
95
|
16 |
29/1 |
Mueller, Drew |
226 |
C |
Buffalo Maroon MN |
95
|
16 |
14/3 |
Randall, Alex |
154 |
C |
Phillips/Rooks 4H |
95
|
16 |
47/5 |
Reed, Jahret |
254 |
C |
Gallatin Valley Blue |
95
|
16 |
36/5 |
Smith, Austin |
211 |
C |
Purple Possums |
95
|
16 |
49/4 |
Berry, James |
82 |
C |
Norton Rotary BBG |
95
|
16 |
39/4 |
Spies, Kade |
290 |
C |
Gillespie Co TX |
95
|
16 |
31/2 |
Leggett, Hannah |
23 |
C |
Coffee Co 4H |
95
|
16 |
43/2 |
Wheeler, Ethan |
28 |
C |
Johnson Co KS |
95
|
16 |
52/1 |
Delfs, Samuel |
67 |
C |
Humboldt SS |
95
|
16 |
44/1 |
Augustine, Michaela |
193 |
C |
Wyndotte Co 4H |
95
|
16 |
44/5 |
Loew, Cameron |
198 |
C |
Wyndotte Co 4H |
95
|
16 |
35/3 |
Effling, Lyndsey |
55 |
C |
Marshall Co SD |
95
|
36 |
45/3 |
Feller, Chancey |
42 |
C |
Pierre Jr Shooters |
94
|
36 |
52/4 |
Greenhoff, Riley |
63 |
C |
Humboldt SS |
94
|
36 |
45/1 |
Henry, Lucus |
40 |
C |
Pierre Jr Shooters |
94
|
36 |
45/4 |
Ryckman, Cassandra |
43 |
C |
Pierre Jr Shooters |
94
|
36 |
6/4 |
Butkiewicz, Carrie |
103 |
C |
Lake Houston 4H |
94
|
36 |
14/1 |
Hofaker, Faith |
152 |
C |
Phillips/Rooks 4H |
94
|
36 |
21/2 |
McCollum, James |
101 |
C |
Harrisburg H&A |
94
|
36 |
3/4 |
Schoenrock, Theron |
169 |
C |
Homestead 4H |
94
|
36 |
23/4 |
Shook, Taylor |
11 |
C |
Penn's Valley |
94
|
36 |
40/1 |
Pratt, Mary |
137 |
C |
Walton Co GA |
94
|
36 |
52/5 |
Harden, Jacob |
66 |
C |
Humboldt SS |
94
|
36 |
43/1 |
Haun, Kyleigh |
27 |
C |
Johnson Co KS |
94
|
36 |
7/3 |
Lambeth, Sydney |
269 |
C |
Gallitin Valley Red |
94
|
36 |
10/2 |
Zaun, Katie |
147 |
C |
Buffalo SS Red |
94
|
36 |
33/1 |
Pincock, Zach |
159 |
C |
Derby BBG |
94
|
36 |
33/4 |
Pincock, Ben |
162 |
C |
Derby BBG |
94
|
52 |
17/2 |
Moritz, Megan |
200 |
C |
Washington MO |
93
|
52 |
43/3 |
Savage, Ryan |
31 |
C |
Johnson Co KS |
93
|
52 |
40/2 |
Pittman, Matthew |
140 |
C |
Walton Co GA |
93
|
52 |
22/1 |
Judah, Kade |
47 |
C |
OR Timberbeasts |
93
|
52 |
15/4 |
Pepich, Shane |
73 |
C |
Richland Youth SS |
93
|
52 |
23/1 |
Smith, Reba |
8 |
C |
Penn's Valley |
93
|
52 |
18/3 |
Inman, Garrett |
33 |
C |
Greene Co AR |
93
|
52 |
25/1 |
Coleman, Thomas |
119 |
C |
Patrick Co |
93
|
52 |
41/2 |
Burley, Adia |
79 |
C |
Jackson Co 4H |
93
|
52 |
31/3 |
McKinnon, Summer |
20 |
C |
Coffee Co 4H |
93
|
52 |
44/2 |
Tucker, Blake |
194 |
C |
Wyndotte Co 4H |
93
|
52 |
35/1 |
Flanery, Abby |
56 |
C |
Marshall Co SD |
93
|
52 |
45/5 |
Ryckman, Sam |
44 |
C |
Pierre Jr Shooters |
93
|
52 |
35/2 |
Allcock, Jessie |
57 |
C |
Marshall Co SD |
93
|
52 |
17/4 |
Sullivan, Caitlyn |
203 |
C |
Washington MO |
93
|
52 |
1/5 |
Hoagland, Shane |
191 |
C |
Jefferson Co SS |
93
|
52 |
39/3 |
Spies, Jaci |
289 |
C |
Gillespie Co TX |
93
|
52 |
6/2 |
Tinker, Michael |
105 |
C |
Lake Houston 4H |
93
|
70 |
50/3 |
Mueller, Ben |
235 |
C |
Buffalo Gold MN |
92
|
70 |
30/3 |
Brown, Edward |
342 |
C |
Livingston Pioneers |
92
|
70 |
43/5 |
Smith, Kenton |
30 |
C |
Johnson Co KS |
92
|
70 |
35/4 |
Albro, Natasha |
58 |
C |
Marshall Co SD |
92
|
70 |
17/1 |
Keeven, Abby |
201 |
C |
Washington MO |
92
|
70 |
1/4 |
Kimble, Amanda |
190 |
C |
Jefferson Co SS |
92
|
70 |
51/3 |
Irvins, Hannah |
303 |
C |
Brocks Gap Tr Cnt |
92
|
70 |
36/4 |
Rajbundit, Anne |
210 |
C |
Purple Possums |
92
|
70 |
27/5 |
Aasby, Lainey |
185 |
C |
Highmore Jr Sh |
92
|
70 |
53/5 |
Allen, Indie |
223 |
C |
Jackson/Nemaha |
92
|
70 |
48/5 |
Hoyt, Gracie |
268 |
C |
Mullen Marksmen |
92
|
70 |
39/5 |
Adam, Blake |
295 |
C |
Gillespie Co TX |
92
|
70 |
30/5 |
Randal, Paul |
346 |
C |
Livingston Pioneers |
92
|
70 |
23/2 |
Jones, Maggie |
9 |
C |
Penn's Valley |
92
|
70 |
51/2 |
Kitchens, Chase |
302 |
C |
Brocks Gap Tr Cnt |
92
|
70 |
23/3 |
Hockenberry, Grace |
10 |
C |
Penn's Valley |
92
|
70 |
34/4 |
Norton, Tripp |
311 |
C |
Anderson Aces |
92
|
70 |
21/1 |
Freeburn, Thomas |
97 |
C |
Harrisburg H&A |
92
|
70 |
53/3 |
Marney, Janelle |
221 |
C |
Jackson/Nemaha |
92
|
89 |
22/5 |
Wisshack, Jake |
51 |
C |
OR Timberbeasts |
91
|
89 |
21/3 |
Boyer, Matthew |
100 |
C |
Harrisburg H&A |
91
|
89 |
53/1 |
Hastings, Jacob |
219 |
C |
Jackson/Nemaha |
91
|
89 |
7/2 |
Wirtz, Amber |
272 |
C |
Gallitin Valley Red |
91
|
89 |
36/1 |
Morris, R.Keith |
207 |
C |
Purple Possums |
91
|
89 |
3/5 |
Heil, Christian |
170 |
C |
Homestead 4H |
91
|
89 |
37/3 |
Squires, Ashley |
296 |
C |
Paulding Co SS |
91
|
89 |
20/3 |
Masat, Alan |
90 |
C |
Spinks, Co |
91
|
89 |
20/1 |
Blume, Riley |
88 |
C |
Spinks, Co |
91
|
89 |
16/3 |
Lasher, Devin |
14 |
C |
Post 113 Jr Air |
91
|
89 |
17/5 |
Schaper, Tiffany |
202 |
C |
Washington MO |
91
|
89 |
22/3 |
Shannon, Emily |
49 |
C |
OR Timberbeasts |
91
|
89 |
6/5 |
Butkiewicz, Kimberly |
102 |
C |
Lake Houston 4H |
91
|
89 |
4/1 |
Moats, Madison |
333 |
C |
Loudon Co 4H |
91
|
89 |
42/2 |
Owen, Mattea |
324 |
C |
Dickson Co 4H |
91
|
89 |
15/1 |
Dobbs, Dalton |
71 |
C |
Richland Youth SS |
91
|
89 |
38/1 |
Wagner, Cayley |
329 |
C |
Cherokee Youth |
91
|
89 |
7/1 |
Mobley, Bryson |
271 |
C |
Gallitin Valley Red |
91
|
89 |
38/3 |
Tyrolt, Grant |
327 |
C |
Cherokee Youth |
91
|
89 |
39/1 |
Nebgen, Daylon |
292 |
C |
Gillespie Co TX |
91
|
89 |
38/4 |
Rogers, Noah |
326 |
C |
Cherokee Youth |
91
|
110 |
40/5 |
Fournier, Gracie |
138 |
C |
Walton Co GA |
90
|
110 |
51/5 |
Przybylski, Justin |
305 |
C |
Brocks Gap Tr Cnt |
90
|
110 |
49/2 |
Elliott, Stacie |
83 |
C |
Norton Rotary BBG |
90
|
110 |
3/3 |
Kempkes, Samantha |
168 |
C |
Homestead 4H |
90
|
110 |
38/5 |
Harris, Cole |
330 |
C |
Cherokee Youth |
90
|
110 |
30/1 |
Brown, Anna |
340 |
C |
Livingston Pioneers |
90
|
110 |
25/5 |
Plaster, Andrew |
123 |
C |
Patrick Co |
90
|
110 |
1/1 |
Pearson, Amber |
186 |
C |
Jefferson Co SS |
90
|
110 |
49/5 |
Mulder, Colton |
85 |
C |
Norton Rotary BBG |
90
|
110 |
37/1 |
McCoy, Nick |
297 |
C |
Paulding Co SS |
90
|
110 |
6/1 |
Barker, Kennadi |
106 |
C |
Lake Houston 4H |
90
|
110 |
37/5 |
Thomason, Madison |
298 |
C |
Paulding Co SS |
90
|
110 |
3/2 |
Parthemer, Ryan |
167 |
C |
Homestead 4H |
90
|
123 |
28/1 |
Wylie, Rachelle |
1 |
C |
Flint Hills Jr Sh |
89
|
123 |
5/3 |
Doehler, Benjamin |
277 |
C |
Little North Mt 4H |
89
|
123 |
48/4 |
Kramer, Shayna |
261 |
C |
Mullen Marksmen |
89
|
123 |
22/4 |
Ranes, Byron |
50 |
C |
OR Timberbeasts |
89
|
123 |
20/4 |
Binger, Sage |
91 |
C |
Spinks, Co |
89
|
123 |
24/2 |
Kelly, Jake |
242 |
C |
Washington Co AR |
89
|
123 |
11/3 |
Ring, Rachel |
111 |
C |
Amherst Co 4H |
89
|
123 |
40/4 |
Topf, Alyssa |
141 |
C |
Walton Co GA |
89
|
123 |
33/5 |
Yager, Silas |
163 |
C |
Derby BBG |
89
|
123 |
43/4 |
Zimmerman, Brenna |
26 |
C |
Johnson Co KS |
89
|
123 |
50/4 |
Andreae, Josh |
236 |
C |
Buffalo Gold MN |
89
|
123 |
33/2 |
Waalkes, Ben |
160 |
C |
Derby BBG |
89
|
123 |
34/3 |
Cummings, Ray |
310 |
C |
Anderson Aces |
89
|
123 |
21/5 |
Bortner, Kelsey |
95 |
C |
Harrisburg H&A |
89
|
123 |
53/2 |
Stallbaumer, Shaylyn |
220 |
C |
Jackson/Nemaha |
89
|
123 |
6/3 |
Weed, Gabriel |
104 |
C |
Lake Houston 4H |
89
|
123 |
10/3 |
Tichy, Emma |
151 |
C |
Buffalo SS Red |
89
|
140 |
21/4 |
Harr, Mica |
99 |
C |
Harrisburg H&A |
88
|
140 |
26/1 |
Arnold, Isaac |
215 |
C |
Carolina SS |
88
|
140 |
27/4 |
Reed, Autumn |
184 |
C |
Highmore Jr Sh |
88
|
140 |
14/5 |
Heetsink, Trent |
156 |
C |
Phillips/Rooks 4H |
88
|
140 |
18/2 |
Gonser, Layne |
34 |
C |
Greene Co AR |
88
|
140 |
25/2 |
Plaster, Alex |
120 |
C |
Patrick Co |
88
|
140 |
44/4 |
Wood, Blake |
197 |
C |
Wyndotte Co 4H |
88
|
140 |
49/3 |
Archer, Erin |
81 |
C |
Norton Rotary BBG |
88
|
140 |
15/3 |
Cooper, Rob |
70 |
C |
Richland Youth SS |
88
|
140 |
13/4 |
Kenny, Ky |
285 |
C |
Wayne Co SS |
88
|
140 |
41/3 |
Sanders, Caleb |
77 |
C |
Jackson Co 4H |
88
|
140 |
5/2 |
DiPaola, Taylor |
276 |
C |
Little North Mt 4H |
88
|
140 |
41/5 |
Lyons, Grant |
78 |
C |
Jackson Co 4H |
88
|
140 |
41/1 |
Caudell, Amber |
75 |
C |
Jackson Co 4H |
88
|
140 |
46/1 |
Retzlaff, Abby |
251 |
C |
RL/PT 4H SS |
88
|
140 |
11/4 |
Gray, Nathan |
109 |
C |
Amherst Co 4H |
88
|
140 |
7/4 |
Dincau, Tana |
259 |
C |
Gallitin Valley Red |
88
|
157 |
10/1 |
Miller, Joselyn |
148 |
C |
Buffalo SS Red |
87
|
157 |
28/4 |
Borsdorf, T.J. |
4 |
C |
Flint Hills Jr Sh |
87
|
157 |
48/3 |
Licking, Kayden |
264 |
C |
Mullen Marksmen |
87
|
157 |
39/2 |
Nevins, Brooke |
291 |
C |
Gillespie Co TX |
87
|
157 |
32/3 |
Butler, Mari |
142 |
C |
Buffalo SS ND |
87
|
157 |
16/2 |
Kanzler, Kevin |
16 |
C |
Post 113 Jr Air |
87
|
157 |
48/2 |
Chasek, Jadyn |
265 |
C |
Mullen Marksmen |
87
|
157 |
50/2 |
Prestidge, Luke |
237 |
C |
Buffalo Gold MN |
87
|
157 |
37/2 |
Bailey, Neana |
300 |
C |
Paulding Co SS |
87
|
157 |
9/1 |
Blackwell, Emme |
131 |
C |
Franklin Parish |
87
|
157 |
42/4 |
Pierce, Gage |
325 |
C |
Dickson Co 4H |
87
|
157 |
46/4 |
Becker, Brendan |
263 |
C |
RL/PT 4H SS |
87
|
157 |
32/4 |
Zaun, Tyler |
146 |
C |
Buffalo SS ND |
87
|
157 |
47/1 |
Dincau, Tessa |
252 |
C |
Gallatin Valley Blue |
87
|
157 |
16/1 |
Hunt, Christain |
17 |
C |
Post 113 Jr Air |
87
|
172 |
47/4 |
Andres, Kade |
257 |
C |
Gallatin Valley Blue |
86
|
172 |
27/3 |
Aasby, Riley |
183 |
C |
Highmore Jr Sh |
86
|
172 |
40/3 |
Smith, Rylee |
139 |
C |
Walton Co GA |
86
|
172 |
36/3 |
Morris, Eamon |
209 |
C |
Purple Possums |
86
|
172 |
19/3 |
Daniel, Noah |
117 |
C |
Williamson Co |
86
|
172 |
20/2 |
Lewis, Spencer |
89 |
C |
Spinks, Co |
86
|
172 |
37/4 |
Alvis, Carter |
299 |
C |
Paulding Co SS |
86
|
172 |
27/2 |
Aasby, Digit |
181 |
C |
Highmore Jr Sh |
86
|
172 |
15/5 |
Cooper, Madison |
69 |
C |
Richland Youth SS |
86
|
181 |
53/4 |
Feldkamp, Matthew |
222 |
C |
Jackson/Nemaha |
85
|
181 |
36/2 |
Reno, Julia |
208 |
C |
Purple Possums |
85
|
181 |
8/1 |
Rivas, Veronica |
176 |
C |
Sevier Co |
85
|
181 |
24/3 |
Martin, Joshua |
243 |
C |
Washington Co AR |
85
|
181 |
42/3 |
Rogan, Emily |
321 |
C |
Dickson Co 4H |
85
|
181 |
30/2 |
Brown, Daniel |
341 |
C |
Livingston Pioneers |
85
|
181 |
17/3 |
Figura, Natalie |
204 |
C |
Washington MO |
85
|
181 |
15/2 |
Doudna, Bethany |
72 |
C |
Richland Youth SS |
85
|
181 |
28/3 |
Imthurm, Cooper |
3 |
C |
Flint Hills Jr Sh |
85
|
181 |
24/4 |
Hannah, Macy |
240 |
C |
Washington Co AR |
85
|
191 |
42/5 |
Tidwell, Andrew |
322 |
C |
Dickson Co 4H |
84
|
191 |
4/3 |
Trout, Brayden |
335 |
C |
Loudon Co 4H |
84
|
191 |
1/2 |
Coughlin, Austin |
187 |
C |
Jefferson Co SS |
84
|
191 |
2/1 |
Reed, Alex |
316 |
C |
Wood Shooters |
84
|
191 |
47/3 |
Strauch, Mackenzie |
255 |
C |
Gallatin Valley Blue |
84
|
191 |
18/4 |
Williamson, Zach |
36 |
C |
Greene Co AR |
84
|
191 |
25/4 |
Whitlow, Jordan |
122 |
C |
Patrick Co |
84
|
191 |
25/3 |
Stowe, Madison |
121 |
C |
Patrick Co |
84
|
199 |
44/3 |
Roper, Sophie |
195 |
C |
Wyndotte Co 4H |
83
|
199 |
2/4 |
Devers, Timmy |
315 |
C |
Wood Shooters |
83
|
199 |
11/2 |
Hudson, Emily |
113 |
C |
Amherst Co 4H |
83
|
199 |
48/1 |
Hilderhoff, Samuel |
260 |
C |
Mullen Marksmen |
83
|
199 |
52/2 |
Messersmith, Morgan |
65 |
C |
Humboldt SS |
83
|
199 |
5/1 |
Chimento, Matthew |
275 |
C |
Little North Mt 4H |
83
|
199 |
22/2 |
Bateman, Olivia |
48 |
C |
OR Timberbeasts |
83
|
199 |
13/1 |
Brogren, Dylan |
284 |
C |
Wayne Co SS |
83
|
207 |
29/5 |
Mueller, Luke |
229 |
C |
Buffalo Maroon MN |
82
|
207 |
46/2 |
Anderson, Dylan |
262 |
C |
RL/PT 4H SS |
82
|
207 |
8/4 |
Johnson, Tyler |
173 |
C |
Sevier Co |
82
|
207 |
34/1 |
Christenberry, Graylyn |
308 |
C |
Anderson Aces |
82
|
207 |
28/2 |
Savage, Kyle |
2 |
C |
Flint Hills Jr Sh |
82
|
207 |
24/1 |
Phillips, Emmaleigh |
244 |
C |
Washington Co AR |
82
|
207 |
33/3 |
Bruce, Elevia |
161 |
C |
Derby BBG |
82
|
207 |
13/2 |
Schenk, Zach |
283 |
C |
Wayne Co SS |
82
|
207 |
4/5 |
VanHoose, Haley |
334 |
C |
Loudon Co 4H |
82
|
207 |
18/1 |
Nunn, Jacob |
35 |
C |
Greene Co AR |
82
|
217 |
34/5 |
Norton, Alex |
312 |
C |
Anderson Aces |
81
|
217 |
19/2 |
Terrell, Ian |
114 |
C |
Williamson Co |
81
|
217 |
26/4 |
Arnold, Robyn |
217 |
C |
Carolina SS |
81
|
217 |
38/2 |
Tyrolt, Will |
328 |
C |
Cherokee Youth |
81
|
217 |
50/5 |
Hackworth, Tracey |
233 |
C |
Buffalo Gold MN |
81
|
222 |
29/2 |
Andreae, Cam |
227 |
C |
Buffalo Maroon MN |
80
|
222 |
12/4 |
Martin, Ben |
128 |
C |
Rutherford Co |
80
|
222 |
8/2 |
Faulkenberry, Carter |
174 |
C |
Sevier Co |
80
|
222 |
10/4 |
Miller, Hali |
150 |
C |
Buffalo SS Red |
80
|
222 |
28/5 |
Killan,Cody |
5 |
C |
Flint Hills Jr Sh |
80
|
222 |
11/1 |
Hudson, Hunter |
112 |
C |
Amherst Co 4H |
80
|
228 |
9/5 |
Nelson, Lawson |
135 |
C |
Franklin Parish |
79
|
228 |
46/3 |
Brown, Shaun |
249 |
C |
RL/PT 4H SS |
79
|
230 |
10/5 |
Drogen, Connor |
149 |
C |
Buffalo SS Red |
78
|
230 |
46/5 |
Raymann, Christopher |
250 |
C |
RL/PT 4H SS |
78
|
230 |
8/3 |
Martin, Kayla |
175 |
C |
Sevier Co |
78
|
230 |
12/2 |
Beard, Sarah |
127 |
C |
Rutherford Co |
78
|
230 |
12/3 |
Armour, Blake |
126 |
C |
Rutherford Co |
78
|
230 |
13/5 |
Boysen, Landon |
287 |
C |
Wayne Co SS |
78
|
236 |
9/4 |
Holloway, Caleb |
134 |
C |
Franklin Parish |
77
|
236 |
34/2 |
Christenberry, Kaitlyn |
309 |
C |
Anderson Aces |
77
|
236 |
16/5 |
Kanzler, Patrick |
15 |
C |
Post 113 Jr Air |
77
|
236 |
8/5 |
Morris, Aaron |
177 |
C |
Sevier Co |
77
|
236 |
16/4 |
Rogers, Troy |
18 |
C |
Post 113 Jr Air |
77
|
236 |
32/2 |
Haag, Emily |
145 |
C |
Buffalo SS ND |
77
|
242 |
41/4 |
Dills, Brianna |
80 |
C |
Jackson Co 4H |
76
|
242 |
26/5 |
Arnold, Benjamin |
216 |
C |
Carolina SS |
76
|
244 |
5/5 |
Williams, Douglass |
280 |
C |
Little North Mt 4H |
75
|
244 |
9/2 |
Broussard, Sam |
132 |
C |
Franklin Parish |
75
|
244 |
4/2 |
Pruitt, Hunter |
337 |
C |
Loudon Co 4H |
75
|
244 |
26/2 |
Harbin, Sam |
218 |
C |
Carolina SS |
75
|
248 |
12/5 |
Wade, Joshua |
130 |
C |
Rutherford Co |
74
|
248 |
2/3 |
Achord, Chandler |
318 |
C |
Wood Shooters |
74
|
248 |
29/3 |
Hackworth, Garrrett |
228 |
C |
Buffalo Maroon MN |
74
|
248 |
19/4 |
Osborne, Isaiah |
116 |
C |
Williamson Co |
74
|
252 |
19/5 |
Rowan, Marlin |
115 |
C |
Williamson Co |
73
|
252 |
13/3 |
Schultz, Kate |
282 |
C |
Wayne Co SS |
73
|
254 |
42/1 |
Thornton, Gabrielle |
323 |
C |
Dickson Co 4H |
72
|
255 |
29/4 |
Lundberg, Dillon |
230 |
C |
Buffalo Maroon MN |
71
|
256 |
5/4 |
Himelright, Stewart |
278 |
C |
Little North Mt 4H |
69
|
256 |
30/4 |
Randal, Neil |
345 |
C |
Livingston Pioneers |
69
|
258 |
24/5 |
Hutchens, Nathan |
241 |
C |
Washington Co AR |
65
|
259 |
12/1 |
Wade, Jacob |
129 |
C |
Rutherford Co |
63
|
260 |
11/5 |
Gray, Katherine |
110 |
C |
Amherst Co 4H |
61
|
260 |
4/4 |
Moats, Alexis |
336 |
C |
Loudon Co 4H |
61
|
262 |
9/3 |
Ferguson, Jake |
133 |
C |
Franklin Parish |
60
|
263 |
19/1 |
Hall, April |
118 |
C |
Williamson Co |
57
|
264 |
2/5 |
Wells, Jules |
314 |
C |
Wood Shooters |
52
|
265 |
2/2 |
Glass, Austin |
317 |
C |
Wood Shooters |
44 |
Return to DNBBGCM Main Page.
Send e-mail to Dwight Watt.
This webpage is developed by Dwight
Watt.
© 2012
|