DNBBGCM 2012
Rogers Arkansas
|
2012 Standing Results
Rank | R/FP | Name | Comp # | C/A | Team | Total |
1 | 49/4 | Habeck, Ryan | 41 | C | Pierre Jr Shooters SD | 99 |
2 | 5/3 | Berry, James | 82 | C | Norton Rotary BBG KS | 97 |
3 | 51/3 | Irvins, Hannah | 303 | C | Brocks Gap Tr Cnt AL | 96 |
4 |
53/5 |
Allen, Indie |
223 |
C |
Jackson/Nemaha, KS |
95 |
4 |
45/1 |
Henry, Lucus |
40 |
C |
Pierre Jr Shooters SD |
95
|
4 |
40/1 |
Pratt, Mary |
137 |
C |
Walton Co GA |
95
|
4 |
35/4 |
Albro, Natasha |
58 |
C |
Marshall Co SD |
95
|
8 |
50/2 |
Prestidge, Luke |
237 |
C |
Buffalo Gold MN |
94
|
8 |
22/3 |
Shannon, Emily |
49 |
C |
OR Timberbeasts |
94
|
8 |
44/2 |
Tucker, Blake |
194 |
C |
Wyndotte Co 4H KS |
94
|
8 |
35/2 |
Allcock, Jessie |
57 |
C |
Marshall Co SD |
94
|
8 |
31/1 |
Brown, Loryn |
19 |
C |
Coffee Co 4H GA |
94
|
8 |
35/3 |
Effling, Lyndsey |
55 |
C |
Marshall Co SD |
94
|
8 |
17/1 |
Keeven, Abby |
201 |
C |
Washington MO |
94
|
8 |
44/3 |
Roper, Sophie |
195 |
C |
Wyndotte Co 4H KS |
94
|
16 |
20/2 |
Lewis, Spencer |
89 |
C |
Spinks, Co SD |
93
|
17 |
7/5 |
Nelson, Maranda |
270 |
C |
Gallitin Valley Red MT |
93
|
17 |
44/1 |
Augustine, Michaela |
193 |
C |
Wyndotte Co 4H KS |
93
|
17 |
32/3 |
Butler, Mari |
142 |
C |
Buffalo SS ND |
93
|
17 |
49/3 |
Archer, Erin |
81 |
C |
Norton Rotary BBG KS |
93
|
17 |
44/5 |
Loew, Cameron |
198 |
C |
Wyndotte Co 4H KS |
93
|
17 |
5/2 |
DiPaola, Taylor |
276 |
C |
Little North Mt 4H VA |
93
|
17 |
21/3 |
Boyer, Matthew |
100 |
C |
Harrisburg H&A PA |
93
|
17 |
31/4 |
Purvis, Emily |
21 |
C |
Coffee Co 4H GA |
93
|
17 |
7/3 |
Lambeth, Sydney |
269 |
C |
Gallitin Valley Red MT |
93
|
17 |
45/5 |
Ryckman, Sam |
44 |
C |
Pierre Jr Shooters SD |
93
|
17 |
33/2 |
Waalkes, Ben |
160 |
C |
Derby BBG KS |
93
|
28 |
45/3 |
Feller, Chancey |
42 |
C |
Pierre Jr Shooters SD |
92
|
28 |
25/1 |
Coleman, Thomas |
119 |
C |
Patrick Co VA |
92
|
28 |
23/3 |
Hockenberry, Grace |
10 |
C |
Penn's Valley PA |
92
|
28 |
31/2 |
Leggett, Hannah |
23 |
C |
Coffee Co 4H GA |
92
|
28 |
27/1 |
Hieb, Kade |
180 |
C |
Highmore Jr Sh SD |
92
|
28 |
14/2 |
Hofaker, Kayla |
153 |
C |
Phillips/Rooks 4H KS |
92
|
28 |
49/1 |
Goss, Dylan |
84 |
C |
Norton Rotary BBG KS |
92
|
28 |
33/1 |
Pincock, Zach |
159 |
C |
Derby BBG KS |
92
|
28 |
23/4 |
Shook, Taylor |
11 |
C |
Penn's Valley PA |
92
|
28 |
38/4 |
Rogers, Noah |
326 |
C |
Cherokee Youth GA |
92
|
28 |
25/3 |
Stowe, Madison |
121 |
C |
Patrick Co VA |
92
|
28 |
39/3 |
Spies, Jaci |
289 |
C |
Gillespie Co TX |
92
|
28 |
1/4 |
Kimble, Amanda |
190 |
C |
Jefferson Co SS KS |
92
|
41 |
23/5 |
Leiby, Mark |
12 |
C |
Penn's Valley PA |
91
|
41 |
47/5 |
Reed, Jahret |
254 |
C |
Gallatin Valley Blue MT |
91
|
41 |
28/4 |
Borsdorf, T.J. |
4 |
C |
Flint Hills Jr Sh KS |
91
|
41 |
38/5 |
Harris, Cole |
330 |
C |
Cherokee Youth GA |
91
|
41 |
14/3 |
Randall, Alex |
154 |
C |
Phillips/Rooks 4H KS |
91
|
41 |
39/5 |
Adam, Blake |
295 |
C |
Gillespie Co TX |
91
|
41 |
7/2 |
Wirtz, Amber |
272 |
C |
Gallitin Valley Red MT |
91
|
41 |
27/4 |
Reed, Autumn |
184 |
C |
Highmore Jr Sh SD |
91
|
41 |
45/4 |
Ryckman, Cassandra |
43 |
C |
Pierre Jr Shooters SD |
91
|
41 |
40/5 |
Fournier, Gracie |
138 |
C |
Walton Co GA |
91
|
41 |
32/1 |
Tichy, Megan |
143 |
C |
Buffalo SS ND |
91
|
41 |
20/4 |
Binger, Sage |
91 |
C |
Spinks, Co SD |
91
|
41 |
32/4 |
Zaun, Tyler |
146 |
C |
Buffalo SS ND |
91
|
41 |
21/4 |
Harr, Mica |
99 |
C |
Harrisburg H&A PA |
91
|
41 |
29/1 |
Mueller, Drew |
226 |
C |
Buffalo Maroon MN |
91
|
41 |
22/2 |
Bateman, Olivia |
48 |
C |
OR Timberbeasts |
91
|
41 |
6/4 |
Butkiewicz, Carrie |
103 |
C |
Lake Houston 4H TX |
91
|
41 |
11/3 |
Ring, Rachel |
111 |
C |
Amherst Co 4H VA |
91
|
41 |
44/4 |
Wood, Blake |
197 |
C |
Wyndotte Co 4H KS |
91
|
60 |
51/5 |
Przybylski, Justin |
305 |
C |
Brocks Gap Tr Cnt AL |
90
|
60 |
1/3 |
Heineken, Hunter |
189 |
C |
Jefferson Co SS KS |
90
|
60 |
1/5 |
Hoagland, Shane |
191 |
C |
Jefferson Co SS KS |
90
|
60 |
36/2 |
Reno, Julia |
208 |
C |
Purple Possums TN |
90
|
60 |
18/2 |
Gonser, Layne |
34 |
C |
Greene Co AR |
90
|
60 |
30/3 |
Brown, Edward |
342 |
C |
Livingston Pioneers TN |
90
|
60 |
53/4 |
Feldkamp, Matthew |
222 |
C |
Jackson/Nemaha, KS |
90
|
60 |
14/5 |
Heetsink, Trent |
156 |
C |
Phillips/Rooks 4H KS |
90
|
60 |
14/4 |
Shaw, Brianna |
155 |
C |
Phillips/Rooks 4H KS |
90
|
60 |
39/1 |
Nebgen, Daylon |
292 |
C |
Gillespie Co TX |
90
|
60 |
40/2 |
Pittman, Matthew |
140 |
C |
Walton Co GA |
90
|
60 |
14/1 |
Hofaker, Faith |
152 |
C |
Phillips/Rooks 4H KS |
90
|
60 |
36/1 |
Morris, R.Keith |
207 |
C |
Purple Possums TN |
90
|
60 |
22/4 |
Ranes, Byron |
50 |
C |
OR Timberbeasts |
90
|
60 |
52/5 |
Harden, Jacob |
66 |
C |
Humboldt SS SD |
90
|
60 |
15/2 |
Doudna, Bethany |
72 |
C |
Richland Youth SS WI |
90
|
60 |
21/2 |
McCollum, James |
101 |
C |
Harrisburg H&A PA |
90
|
60 |
4/2 |
Pruitt, Hunter |
337 |
C |
Loudon Co 4H |
90
|
60 |
6/5 |
Butkiewicz, Kimberly |
102 |
C |
Lake Houston 4H TX |
90
|
60 |
49/2 |
Elliott, Stacie |
83 |
C |
Norton Rotary BBG KS |
90
|
60 |
22/5 |
Wisshack, Jake |
51 |
C |
OR Timberbeasts |
90
|
60 |
33/3 |
Bruce, Elevia |
161 |
C |
Derby BBG KS |
90
|
60 |
33/5 |
Yager, Silas |
163 |
C |
Derby BBG KS |
90
|
83 |
48/5 |
Hoyt, Gracie |
268 |
C |
Mullen Marksmen, NE |
89
|
83 |
3/4 |
Schoenrock, Theron |
169 |
C |
Homestead 4H NE |
89
|
83 |
17/3 |
Figura, Natalie |
204 |
C |
Washington MO |
89
|
83 |
37/2 |
Bailey, Neana |
300 |
C |
Paulding Co SS GA |
89
|
83 |
26/1 |
Arnold, Isaac |
215 |
C |
Carolina SS SC |
89
|
83 |
38/3 |
Tyrolt, Grant |
327 |
C |
Cherokee Youth GA |
89
|
83 |
7/4 |
Dincau, Tana |
259 |
C |
Gallitin Valley Red MT |
89
|
83 |
23/1 |
Smith, Reba |
8 |
C |
Penn's Valley PA |
89
|
83 |
53/3 |
Marney, Janelle |
221 |
C |
Jackson/Nemaha, KS |
89
|
83 |
8/4 |
Johnson, Tyler |
173 |
C |
Sevier Co AR |
89
|
83 |
35/5 |
Allcock, Aimee |
54 |
C |
Marshall Co SD |
89
|
83 |
50/3 |
Mueller, Ben |
235 |
C |
Buffalo Gold MN |
89
|
83 |
48/3 |
Licking, Kayden |
264 |
C |
Mullen Marksmen, NE |
89
|
83 |
28/1 |
Wylie, Rachelle |
1 |
C |
Flint Hills Jr Sh KS |
89
|
83 |
17/4 |
Sullivan, Caitlyn |
203 |
C |
Washington MO |
89
|
83 |
23/2 |
Jones, Maggie |
9 |
C |
Penn's Valley PA |
89
|
83 |
36/5 |
Smith, Austin |
211 |
C |
Purple Possums TN |
89
|
83 |
52/1 |
Delfs, Samuel |
67 |
C |
Humboldt SS SD |
89
|
83 |
1/1 |
Pearson, Amber |
186 |
C |
Jefferson Co SS KS |
89
|
102 |
15/5 |
Cooper, Madison |
69 |
C |
Richland Youth SS WI |
88
|
102 |
21/5 |
Bortner, Kelsey |
95 |
C |
Harrisburg H&A PA |
88
|
102 |
4/3 |
Trout, Brayden |
335 |
C |
Loudon Co 4H |
88
|
102 |
47/1 |
Dincau, Tessa |
252 |
C |
Gallatin Valley Blue MT |
88
|
102 |
25/4 |
Whitlow, Jordan |
122 |
C |
Patrick Co VA |
88
|
102 |
51/4 |
Kenwright, James |
304 |
C |
Brocks Gap Tr Cnt AL |
88
|
102 |
20/1 |
Blume, Riley |
88 |
C |
Spinks, Co SD |
88
|
109 |
52/3 |
Massterson, Kaitlin |
61 |
C |
Humboldt SS SD |
87
|
109 |
1/2 |
Coughlin, Austin |
187 |
C |
Jefferson Co SS KS |
87
|
109 |
47/2 |
Strauch, Fallon |
256 |
C |
Gallatin Valley Blue MT |
87
|
109 |
48/4 |
Kramer, Shayna |
261 |
C |
Mullen Marksmen, NE |
87
|
109 |
24/2 |
Kelly, Jake |
242 |
C |
Washington Co AR |
87
|
109 |
3/1 |
Hier, Benjamin |
166 |
C |
Homestead 4H NE |
87
|
109 |
4/5 |
VanHoose, Haley |
334 |
C |
Loudon Co 4H |
87
|
109 |
37/1 |
McCoy, Nick |
297 |
C |
Paulding Co SS GA |
87
|
109 |
19/4 |
Osborne, Isaiah |
116 |
C |
Williamson Co TN |
87
|
109 |
17/2 |
Moritz, Megan |
200 |
C |
Washington MO |
87
|
109 |
28/3 |
Imthurm, Cooper |
3 |
C |
Flint Hills Jr Sh KS |
87
|
120 |
52/4 |
Greenhoff, Riley |
63 |
C |
Humboldt SS SD |
86
|
120 |
27/3 |
Aasby, Riley |
183 |
C |
Highmore Jr Sh SD |
86
|
120 |
25/5 |
Plaster, Andrew |
123 |
C |
Patrick Co VA |
86
|
120 |
36/3 |
Morris, Eamon |
209 |
C |
Purple Possums TN |
86
|
120 |
20/3 |
Masat, Alan |
90 |
C |
Spinks, Co SD |
86
|
120 |
51/2 |
Kitchens, Chase |
302 |
C |
Brocks Gap Tr Cnt AL |
86
|
120 |
10/3 |
Tichy, Emma |
151 |
C |
Buffalo SS Red ND |
86
|
120 |
31/5 |
Gilliard, Brooke |
24 |
C |
Coffee Co 4H GA |
86
|
120 |
19/2 |
Terrell, Ian |
114 |
C |
Williamson Co TN |
86
|
120 |
47/4 |
Andres, Kade |
257 |
C |
Gallatin Valley Blue MT |
86
|
120 |
48/1 |
Hilderhoff, Samuel |
260 |
C |
Mullen Marksmen, NE |
86
|
120 |
52/2 |
Messersmith, Morgan |
65 |
C |
Humboldt SS SD |
86
|
120 |
20/5 |
Blume, Kris |
92 |
C |
Spinks, Co SD |
86
|
|
133 |
28/5 |
Killan,Cody |
5 |
C |
Flint Hills Jr Sh KS |
85
|
133 |
7/1 |
Mobley, Bryson |
271 |
C |
Gallitin Valley Red MT |
85
|
133 |
32/2 |
Haag, Emily |
145 |
C |
Buffalo SS ND |
85
|
133 |
8/1 |
Rivas, Veronica |
176 |
C |
Sevier Co AR |
85
|
133 |
22/1 |
Judah, Kade |
47 |
C |
OR Timberbeasts |
85
|
138 |
6/3 |
Weed, Gabriel |
104 |
C |
Lake Houston 4H TX |
85
|
133 |
31/3 |
McKinnon, Summer |
20 |
C |
Coffee Co 4H GA |
85
|
133 |
43/3 |
Savage, Ryan |
31 |
C |
Johnson Co KS |
85
|
133 |
28/2 |
Savage, Kyle |
2 |
C |
Flint Hills Jr Sh KS |
85
|
133 |
10/2 |
Zaun, Katie |
147 |
C |
Buffalo SS Red ND |
85
|
133 |
50/4 |
Andreae, Josh |
236 |
C |
Buffalo Gold MN |
85
|
133 |
35/1 |
Flanery, Abby |
56 |
C |
Marshall Co SD |
85
|
145 |
41/3 |
Sanders, Caleb |
77 |
C |
Jackson Co 4H GA |
84
|
145 |
16/3 |
Lasher, Devin |
14 |
C |
Post 113 Jr Air, NY |
84
|
145 |
6/1 |
Barker, Kennadi |
106 |
C |
Lake Houston 4H TX |
84
|
145 |
18/5 |
Dwyer, Ian |
38 |
C |
Greene Co AR |
84
|
145 |
40/4 |
Topf, Alyssa |
141 |
C |
Walton Co GA |
84
|
145 |
34/3 |
Cummings, Ray |
310 |
C |
Anderson Aces SC |
84
|
145 |
11/4 |
Gray, Nathan |
109 |
C |
Amherst Co 4H VA |
84
|
|
145 |
29/3 |
Hackworth, Garrrett |
228 |
C |
Buffalo Maroon MN |
84
|
145 |
53/1 |
Hastings, Jacob |
219 |
C |
Jackson/Nemaha, KS |
84
|
154 |
18/4 |
Williamson, Zach |
36 |
C |
Greene Co AR |
83
|
154 |
3/2 |
Parthemer, Ryan |
167 |
C |
Homestead 4H NE |
83
|
154 |
38/2 |
Tyrolt, Will |
328 |
C |
Cherokee Youth GA |
83
|
154 |
46/2 |
Anderson, Dylan |
262 |
C |
RL/PT 4H SS KS |
83
|
154 |
41/5 |
Lyons, Grant |
78 |
C |
Jackson Co 4H GA |
83
|
154 |
50/1 |
Wurm, Greg |
234 |
C |
Buffalo Gold MN |
83
|
154 |
27/5 |
Aasby, Lainey |
185 |
C |
Highmore Jr Sh SD |
83
|
154 |
6/2 |
Tinker, Michael |
105 |
C |
Lake Houston 4H TX |
83
|
162 |
4/1 |
Moats, Madison |
333 |
C |
Loudon Co 4H |
82
|
162 |
30/1 |
Brown, Anna |
340 |
C |
Livingston Pioneers TN |
82
|
162 |
39/2 |
Nevins, Brooke |
291 |
C |
Gillespie Co TX |
82
|
162 |
50/5 |
Hackworth, Tracey |
233 |
C |
Buffalo Gold MN |
82
|
162 |
32/5 |
Christianson, Brett |
144 |
C |
Buffalo SS ND |
82
|
162 |
15/3 |
Cooper, Rob |
70 |
C |
Richland Youth SS WI |
82
|
162 |
42/3 |
Rogan, Emily |
321 |
C |
Dickson Co 4H TN |
82
|
162 |
11/1 |
Hudson, Hunter |
112 |
C |
Amherst Co 4H VA |
82
|
162 |
49/5 |
Mulder, Colton |
85 |
C |
Norton Rotary BBG KS |
82
|
162 |
34/4 |
Norton, Tripp |
311 |
C |
Anderson Aces SC |
82
|
162 |
5/4 |
Himelright, Stewart |
278 |
C |
Little North Mt 4H VA |
82
|
162 |
17/5 |
Schaper, Tiffany |
202 |
C |
Washington MO |
82
|
162 |
38/1 |
Wagner, Cayley |
329 |
C |
Cherokee Youth GA |
82
|
162 |
33/4 |
Pincock, Ben |
162 |
C |
Derby BBG KS |
82
|
176 |
53/2 |
Stallbaumer, Shaylyn |
220 |
C |
Jackson/Nemaha, KS |
81
|
176 |
3/5 |
Heil, Christian |
170 |
C |
Homestead 4H NE |
81
|
176 |
39/4 |
Spies, Kade |
290 |
C |
Gillespie Co TX |
81
|
176 |
43/4 |
Zimmerman, Brenna |
26 |
C |
Johnson Co KS |
81
|
176 |
36/4 |
Rajbundit, Anne |
210 |
C |
Purple Possums TN |
81
|
176 |
13/3 |
Schultz, Kate |
282 |
C |
Wayne Co SS NE |
81
|
176 |
12/1 |
Wade, Jacob |
129 |
C |
Rutherford Co TN |
81
|
176 |
34/5 |
Norton, Alex |
312 |
C |
Anderson Aces SC |
81
|
176 |
8/2 |
Faulkenberry, Carter |
174 |
C |
Sevier Co AR |
81
|
176 |
5/5 |
Williams, Douglass |
280 |
C |
Little North Mt 4H VA |
81
|
176 |
26/3 |
Johannes, Michael |
214 |
C |
Carolina SS SC |
81
|
176 |
5/3 |
Doehler, Benjamin |
277 |
C |
Little North Mt 4H VA |
81
|
188 |
18/1 |
Nunn, Jacob |
35 |
C |
Greene Co AR |
80
|
188 |
16/4 |
Rogers, Troy |
18 |
C |
Post 113 Jr Air, NY |
80
|
188 |
12/4 |
Martin, Ben |
128 |
C |
Rutherford Co TN |
80
|
188 |
41/2 |
Burley, Adia |
79 |
C |
Jackson Co 4H GA |
80
|
188 |
29/4 |
Lundberg, Dillon |
230 |
C |
Buffalo Maroon MN |
80
|
188 |
9/1 |
Blackwell, Emme |
131 |
C |
Franklin Parish LA |
80
|
188 |
27/2 |
Aasby, Digit |
181 |
C |
Highmore Jr Sh SD |
80
|
188 |
26/4 |
Arnold, Robyn |
217 |
C |
Carolina SS SC |
80
|
196 |
42/2 |
Owen, Mattea |
324 |
C |
Dickson Co 4H TN |
79
|
196 |
19/3 |
Daniel, Noah |
117 |
C |
Williamson Co TN |
79
|
196 |
10/1 |
Miller, Joselyn |
148 |
C |
Buffalo SS Red ND |
79
|
196 |
25/2 |
Plaster, Alex |
120 |
C |
Patrick Co VA |
79
|
196 |
3/3 |
Kempkes, Samantha |
168 |
C |
Homestead 4H NE |
79
|
196 |
10/4 |
Miller, Hali |
150 |
C |
Buffalo SS Red ND |
79
|
196 |
43/2 |
Wheeler, Ethan |
28 |
C |
Johnson Co KS |
79
|
196 |
15/1 |
Dobbs, Dalton |
71 |
C |
Richland Youth SS WI |
79
|
196 |
24/1 |
Phillips, Emmaleigh |
244 |
C |
Washington Co AR |
79
|
196 |
51/1 |
Ridhardson, Sammy |
301 |
C |
Brocks Gap Tr Cnt AL |
79
|
206 |
13/5 |
Boysen, Landon |
287 |
C |
Wayne Co SS NE |
78
|
206 |
13/2 |
Schenk, Zach |
283 |
C |
Wayne Co SS NE |
78
|
206 |
46/3 |
Brown, Shaun |
249 |
C |
RL/PT 4H SS KS |
78
|
206 |
41/1 |
Caudell, Amber |
75 |
C |
Jackson Co 4H GA |
78
|
210 |
4/4 |
Moats, Alexis |
336 |
C |
Loudon Co 4H |
77
|
210 |
26/5 |
Arnold, Benjamin |
216 |
C |
Carolina SS SC |
77
|
210 |
47/3 |
Strauch, Mackenzie |
255 |
C |
Gallatin Valley Blue MT |
77
|
210 |
11/5 |
Gray, Katherine |
110 |
C |
Amherst Co 4H VA |
77
|
210 |
43/1 |
Haun, Kyleigh |
27 |
C |
Johnson Co KS |
77
|
210 |
11/2 |
Hudson, Emily |
113 |
C |
Amherst Co 4H VA |
77
|
210 |
21/1 |
Freeburn, Thomas |
97 |
C |
Harrisburg H&A PA |
77
|
210 |
9/5 |
Nelson, Lawson |
135 |
C |
Franklin Parish LA |
77
|
210 |
30/5 |
Randal, Paul |
346 |
C |
Livingston Pioneers TN |
77
|
210 |
37/3 |
Squires, Ashley |
296 |
C |
Paulding Co SS GA |
77
|
210 |
34/1 |
Christenberry, Graylyn |
308 |
C |
Anderson Aces SC |
77
|
210 |
37/5 |
Thomason, Madison |
298 |
C |
Paulding Co SS GA |
77
|
210 |
15/4 |
Pepich, Shane |
73 |
C |
Richland Youth SS WI |
77
|
223 |
41/4 |
Dills, Brianna |
80 |
C |
Jackson Co 4H GA |
76
|
223 |
8/3 |
Martin, Kayla |
175 |
C |
Sevier Co AR |
76
|
223 |
5/1 |
Chimento, Matthew |
275 |
C |
Little North Mt 4H VA |
76
|
226 |
30/4 |
Randal, Neil |
345 |
C |
Livingston Pioneers TN |
75
|
226 |
40/3 |
Smith, Rylee |
139 |
C |
Walton Co GA |
75
|
226 |
42/1 |
Thornton, Gabrielle |
323 |
C |
Dickson Co 4H TN |
75
|
226 |
12/5 |
Wade, Joshua |
130 |
C |
Rutherford Co TN |
75
|
230 |
12/3 |
Armour, Blake |
126 |
C |
Rutherford Co TN |
74
|
230 |
43/5 |
Smith, Kenton |
30 |
C |
Johnson Co KS |
74
|
230 |
2/1 |
Reed, Alex |
316 |
C |
Wood Shooters MS |
74
|
230 |
13/1 |
Brogren, Dylan |
284 |
C |
Wayne Co SS NE |
74
|
234 |
9/3 |
Ferguson, Jake |
133 |
C |
Franklin Parish LA |
73
|
234 |
42/5 |
Tidwell, Andrew |
322 |
C |
Dickson Co 4H TN |
73
|
234 |
13/4 |
Kenny, Ky |
285 |
C |
Wayne Co SS NE |
73
|
234 |
46/4 |
Becker, Brendan |
263 |
C |
RL/PT 4H SS KS |
73
|
234 |
8/5 |
Morris, Aaron |
177 |
C |
Sevier Co AR |
73
|
234 |
19/5 |
Rowan, Marlin |
115 |
C |
Williamson Co TN |
73
|
234 |
37/4 |
Alvis, Carter |
299 |
C |
Paulding Co SS GA |
73
|
241 |
10/5 |
Drogen, Connor |
149 |
C |
Buffalo SS Red ND |
72
|
241 |
9/2 |
Broussard, Sam |
132 |
C |
Franklin Parish LA |
72
|
241 |
24/4 |
Hannah, Macy |
240 |
C |
Washington Co AR |
72
|
241 |
9/4 |
Holloway, Caleb |
134 |
C |
Franklin Parish LA |
72
|
241 |
30/2 |
Brown, Daniel |
341 |
C |
Livingston Pioneers TN |
72
|
246 |
16/1 |
Hunt, Christain |
17 |
C |
Post 113 Jr Air, NY |
71
|
247 |
2/4 |
Devers, Timmy |
315 |
C |
Wood Shooters MS |
70
|
247 |
48/2 |
Chasek, Jadyn |
265 |
C |
Mullen Marksmen, NE |
70
|
249 |
18/3 |
Inman, Garrett |
33 |
C |
Greene Co AR |
69
|
249 |
46/5 |
Raymann, Christopher |
250 |
C |
RL/PT 4H SS KS |
69
|
249 |
29/5 |
Mueller, Luke |
229 |
C |
Buffalo Maroon MN |
69
|
252 |
24/3 |
Martin, Joshua |
243 |
C |
Washington Co AR |
68
|
252 |
29/2 |
Andreae, Cam |
227 |
C |
Buffalo Maroon MN |
68
|
254 |
42/4 |
Pierce, Gage |
325 |
C |
Dickson Co 4H TN |
67
|
254 |
12/2 |
Beard, Sarah |
127 |
C |
Rutherford Co TN |
67
|
256 |
46/1 |
Retzlaff, Abby |
251 |
C |
RL/PT 4H SS KS |
65
|
257 |
19/1 |
Hall, April |
118 |
C |
Williamson Co TN |
63
|
257 |
16/5 |
Kanzler, Patrick |
15 |
C |
Post 113 Jr Air, NY |
63
|
259 |
2/3 |
Achord, Chandler |
318 |
C |
Wood Shooters MS |
60
|
260 |
16/2 |
Kanzler, Kevin |
16 |
C |
Post 113 Jr Air, NY |
58
|
261 |
26/2 |
Harbin, Sam |
218 |
C |
Carolina SS SC |
55
|
262 |
34/2 |
Christenberry, Kaitlyn |
309 |
C |
Anderson Aces SC |
54
|
263 |
24/5 |
Hutchens, Nathan |
241 |
C |
Washington Co AR |
52
|
264 |
2/5 |
Wells, Jules |
314 |
C |
Wood Shooters MS |
44
|
265 |
2/2 |
Glass, Austin |
317 |
C |
Wood Shooters MS |
43 |
Return to DNBBGCM Main Page.
Send e-mail to Dwight Watt.
This webpage is developed by Dwight
Watt.
© 2012
|